Sıralama seçin
Görünüm:
%3 indirimli
%77 indirimli
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Ev dekorasyonu açısından olmazsa olmaz ürünler arasında değerlendirilen zebra ve stor perdeler, evinizin daha şık ve gösterişli olmasını sağlar. Ayrıca evinizde kullandığınız mobilyaların dahi daha fazla öne çıkmasına yardımcı olan perdeler, tamamlayıcı dekoratif ürünler olarak da değerlendirilir. Bu hususta tercih yaparken belli başlı hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunlar arasında öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve bunlara göre hareket etmelisiniz. Ardından ise elbette işin dekorasyon aşamasına yeterli derecede önem vermeniz tavsiye edilir. Farklı perde çeşitleri ile evinize şık bir hava katın Geçmişten beri kullanılan tül perdenin yanı sıra artık günümüzde çok daha farklı perde çeşitleri mevcuttur. Zebra perde ve stor perde bu ürünler arasında değerlendirilir. Ev tekstili içerisinde önemli bir yere sahip olan perde modelleri, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı çeşitlere ayrılır. Eğer dar bir pencereye sahipseniz geniş bir perde kullanmak yerine satın alacağınız stor perde ile ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan stor perdeler, istenildiği takdirde komple açılabildiği gibi aynı zamanda yarıda kalacak şekilde de ayarlanabilir. Böylelikle odanıza yansıyacak ışığın miktarını da belirleyebilirsiniz.

Şeritli olacak biçimde üretilen zebra perdeler, ufak bir kaydırma işlemi ile dışarıdan gelen ışığın önlenmesini mümkün kılar. Kolay temizlenebilir yapıdaki perdeler Farklı pek çok tarzda ve renkte perde bulabileceğiniz gibi kolay temizlenebilir ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Tercih aşamasında renkler kadar kullanımı kolaylaştıran özellikleri de hesaba katmanız gerekir. Tercih sırasında göz önünde bulunduracağınız tüm bu unsurların yanında evinizde kullandığınız mobilyaların renklerine ve desenlerine de önem vermelisiniz. Mobilyanız ile uyumlu olmayan perde, ne yazık ki odanızda uyumsuz bir hava yaratabilir. Bunun yerine dolaplarda kullanılan renge benzer tonlarda hazırlanan bir perde satın alabilirsiniz. Aynı renkleri kullanmaktan çok, benzer renk tonlarını tercih etmelisiniz. Böylelikle odanızı tek bir renge boğmak yerine farklı tonlarda oluşturulan bir mekâna dönüştürebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.