Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Ölçü alımından kaynaklı hatalardan firmamız sorumlu değildir. Hata olmaması için Ölçü alımı konusunda bizden destek alabilirsiniz. Destek alınmadan sipariş edilen ürünler ayıplı yada kusurlu ürün olmadığı sürece ve sadece ölçü alımından kaynaklı sorunlarda, ürünün iade alımı söz konusu değildir. Ölçü Almak İçin Biden Destek alabilirsiniz.

Ürünlerimiz size gönderilmeden önce; Bir çok aşamadan geçirilir, kalite kontrol tespitleri yapılır ve %100 hatasız şekilde hazırlanıp kargolanmaktadır. Hasarlı, kusurlu yada ayıplı olan hiç bir ürün üretimden onay alarak çıkmamaktadır ve atıl ürün olarak ayrılmaktadır.
Hasarı olan ürünler, kargo firmalarının taşıma esnasında oluşmaktadır. Bu sebeple kargonuzu teslim alırken mutlak suretle kontrol ediniz ve ürününüz de deforme yada kırık yok ise teslim alınız. Kargo firmaları ürünleri teslim ederken, siz değerli müşterilerimizin ürünlerini kontrol etmeleri için 3 dk kadar bekleme zorunlulukları vardır. Üründe herhangi bir hata var ise hasar tespit tutanağını talep ederek, doldurup imzalayınız ve imzalatınız. Hasarlı çıkan ürünlerinizi,kargo firması ile tutmuş olduğunuz hasar tespit tutanağı ile ücretsiz geri iade edebilirsiniz. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerin sebebi her ne olursa olsun GERİ İADESİNİ ALAMAYACAĞIMIZ üzülerek belirtmek zorundayız...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.